Atkal atsākam publisko ”iekšu” autopsiju ? Oke.

Tā kā ilgi (I mean ILGI) nekas netika rakstīts, ir daudz ko stāstīt, bet nav tik daudz laika, un atklāti (publiski) sakot, pat lielāko daļu vnk nevēlos atcerēties. Satikti daudzi jauni cilvēki, nožēlotas daudzas lietas un saprastas daudzas lietas, bet tik un tā nekur tālāk laikam neesmu tikusi.

Īsumā:

  • es pabeidzu/nobeidzu vidusskolu
  • izčakarēju savu laiku ar vairākām pēcvidusskolas iestādēm
  • un tgd mācos vienā no tajām iestādēm,  jau otrajā kursā (it kā tas būtu kāds brīnumais sasniegums) , par cilvēku, kas palīdz sazināties citiem, pārkāpjot valodu robežas

Skolā, pēdējās dienas, varbūt jau nedēļu, tiek laists lunis. But Im back on the road again, pateicoties vienam cilvēkam :] , kas to pat neapzinās.

Jau apmēram gadu, ik pa laikam,  iedomājos, cik forši būtu atkal būt bērnam, tas laikam nozīmē, ka man bija samērā laba bērnība, un tas ir otrs secinājums ko esmu sapratusi. Tā jau parasti saka, ka pats novērtē lietas tikai, tad kad tās vairs nav pieejamas, lūk pierādījums.

Par pēdējām dienām runājot, biju gandrīz aizmirsusi kā ir  vecajā Zabī, jau septiņi gadi pagājuši, kopš pirmo reizi kā mazgadīgais apmeklēju šo vietu. Kaut gan ir daudz jaunu cilvēku parādījušies apmeklētāju vidū, aura gandrīz nav mainījusies, tikai saturs, kas sastāv no cilvēku masas. Dažas no šīm jaunajām cilvēku masām arī iepazinu, tā teikt atgādināja vecos laikus, tas nekas, ka tas nav tik sen.

Pēdējās divās vai trīs dienās garstāvoklis vienkārši mainās no pozitīvā uz negatīvo un beigās abi vēl kopā. Savā ziņā ļoti nepatīkami, bet iemesls tam  ir apkārtējie cilvēki, viņu problēmas dzīvē, kas tiek man uzticētas, kā draugam … laikam,  un, protams,  es pati. Vēlētos palīdzēt, bet dažreiz nezinu kā.

Lābi, mazs (diezgan liels) midget sized crap sanāca, bet secinajums: pašlaik, mana dzīve ir viens liels crap-hole.

People say that you live only once, but people are wrong about that, as they are about everything.

I guess I’ve found one thing but I don’t know if it will work out :/

Advertisements

~ by eiva uz novembris 2, 2010.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: