-What’s in the middle of a tornado ? -Sunshine ‘nd clear-blue sky, dude. -No friggin’ way … your’e a liar.

Tātad, pēc ilga laika.. man ir labs garīgais. Jau divas fckn’ dienas pēc kārtas, var teikt jau trīs. Kas pie tā vainīgs ? Nu katrā gadījumā ne laikapstākļi. Franču valodas pasniedzējas uzslava ? Varbūt, kaut gan neko pārāk brīnumainu neizdarīju.

Varbūt jūtos labi, jo uzrakstīju divas patiešām briesmīgas esejas, kur ir jāčakarējas ar atsaucēm. Pat teiktu daudzreiz trakāk nekā kaut kādā ZPD. Tagad tikai viens referāts angļu valodas rakstītprasmē, viens filozofijā par grāmato ko neesmu vēl izlasījusi, pat neesmu izvēlējusies kādu īsti, ūn mans mīļais kursa darbs leksikostilistiskajā analīzē [angry-face/sad-face]. Lai nu kā, enough of this stuff – back to happiness.

Šī nedēļa iesākās ar Naglas satikšanu un +/- dāvanas meklējumiem, kuri nobeidzās pie rūtaina krekla iegādes, yea you heard it right, man tagad ir ilgi gaidītais sapņu krekls .. un btw man nepiestāv violetā krāsa.

Vakar iedzēru kafiju ap 21-30, jo bija eseja jāpabeidz rakstīt. Kā tas beidzās? Tā, ka gulēt aizgāju 01-00 … aizmigu aproximetly ap 04-30. Noiis.. + vēl nebija kur likt enerģiju. Un šī diena turpinājās ar rīta kafiju citādāk nebūtu diez ko dzīvelīga lekcijās. Dažreiz par dzīvelīgumu var dabūt golden stars, jeb bonusus, kas var uzlabot atzīmi. Nu visu dienu arī biju kā ezis martā. Piemēram, ēdu pusdienās sēņu zupu (nom, nom, nom) ūn roka trīcēja tā it kā 3 dienas būtu mests pa iekšām, zupa lija ārā no karotes fckn anōing. Lāb’ lēnām jābeidz un jāiet gulēt citādāk kaut kur pie zemes nokritīšu ar sirds problēmiņu, tik un tā I have no chance to beat Nagla with this posts’ lenght, considering the fact that she is without internet coverage for almost one and a half week. Tātad sagatavojaties garam bloga ierakstam no Naglas puses … man liekas, ka būs arī bišk’ no violence tajā ierakstā, tā ziņo slepenie avoti.

Ā, kā jau teicu bija tik daudz enerģijas, ka nebija kur izlikt viņu souu CB un Deathsmarch vnk uzrāva pareizo noskaņu jeb “Hey world you’ll never break me … try your hardest”

 

Advertisements

~ by eiva uz novembris 24, 2010.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: