Wasting time, it’s over and ended

Vienīgais, kas palīdz noticēt, ka sesijas filožopijas un aizstāvēšanas ir garām, ir tas ka beidzot normāli izgulējos hell yeah. High five to sleeping till midday

Bet ieslēdzot datoru šodien, pirmais ko kaut kādā auto pilotā gribēju darīt bija kombinācija Start-Programms-microsoft Office. … smadzenes laikam vēl netic, ka nekas vairāk nav jādara.

Tagad sākas brīvlaiks … 2 friggin’ nedēļas, bet uz mājām laikam tikai rīt maukšu.

Runājot par aizstāvēšanu .. bija tīri jauki, ņemot vērā, ka pasniedzēja jau brīdināja, ka būs daudz kritikas man jāuzklausa .. sagatavojos jau uz pašu ļaunāko. Protams, atkal paliku pēdējā, asini vēl uzsita tas, ka aizstāvēšanu klausījās arī 3šais kurss ar savu kritisko aci (kaut gan mēs saskatījām kļūdas viņu prezentācijās .. diezgan daudz ;D ) Nu jā savas prezentācijas beigās sasmīdināju visus, kas bija ļoti jauki. Kritika nebija arī tik traka kā gaidīju, jo pirms tam uztraucos, ka būs tik traki, ka iespējams acis sāks asarot … nekā tāda, pirmoreiz pasmaidīju pēc prezentācijas tajā dienā … un tas ir dīvaini zinot mani :D.

Pēdējās nedēļas laikā seriāla ietekmē man arī nomainījās lamuvārdu izvēle. Tadi kā bollox, fuck it! … bija ikdiena 😀 To pamanīja arī vakar busā esošie cilvēki, jo kad gandrīz nokritu psihajam šoferim izņemot pagriezienu, vienkārši automātiski pārāk skaļi pateicu fuck it!.

Nobeigumā … ceru, ka mans pagājušās nakts murgs nepiepildīsies un teksta leksikostilistiskās analīzes eksāmena rakstiskajā daļā nedabūšu 2 un ‘zero’ kredītpunktus. Labi Ciao, līdz nākamajai dvēseles caurejai. 😉

 

Pirmā dziesma, kas šodien tika dzirdēta ;D

Advertisements

~ by eiva uz janvāris 22, 2011.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: