born to die versus BS

Tā jau foršs brīvlaiks .. neko nedaru. Nu labi izņemot pašsaprotamās lietas, piemēram, izmantoju world wide web pakalpojumus, klausos/gatavoju mūziku, adu šalli etc. Atbraucot uz ‘laukiem’ liekas, ka laiks būtu apstājies un man atkal būtu kādi 17 gadi. Tas bija faking sen … dēm. Varbūt ne tāpēc, ka lauki nav RĪGA, bet gan LAUKI .. vairāk tāpēc, ka ikdienas rutīnas plūsma ir apstādināta.

Ar brīvlaiku pienāca arī lielās domāšanas un visa vēlreiz pārdomāšanas laiks. Sapratu, ka savā dzīvē neko īpašu neesmu sasniegusi. Cik vien sevi atceros, es vienmēr esmu vēlējusies visu uzlabot un salabot, kaut vai tas nav saistīts ar mani nekādā veidā … nezinu kāpēc, bet sajūta tāda, it kā tas būtu ierakstīts manā DNS.

– Superhero stuff?

– Not exactly.

Lai nu kā, ja kaut kāds no šo uzlabojumu mēģinājumiem neizdodas, tad tas pamatīgi atsaucas uz manī mītošo melanholiķi. Nonācu pie secinājuma, ka arī paškritika man ir ļoti augstā levelī … ne velti pagājusī sesija pagāja anti-stressss un miega tablešu pavadībā.

‘Patīkami’, ka cilvēks spēj pateikt kaut ko ļoti nozīmīgu otrai personai un gandrīz vai zvērēt par tā patiesumu, bet tajā pašā laikā apzināties, ka sacītais/apgalvotais nav patiesība, bet gan radušās vainas/žēluma/līdzjūtības sajūtas nomākšana.

Ienīstu pohujistisko optimismu, kurš vienkārši beidz nost manas nervu šūnas.

All in all liekas, ka pasaules mala nav tālu tā pat kā šī raksta attālums no BS birkas.

SOMETIMES NOT MAKING A DECISION IS MAKING A DECISION

Advertisements

~ by eiva uz februāris 2, 2012.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: