“Forever Alone” syndrome.. it’s not that encouraging when experienced

Image

Vienatne ir diezgan interesanta lieta. Vienatnē cilvēks domā vairāk nekā parasti un es teiktu vairāk nekā vajag un arī par lietām, kurām nevajadzētu. Viena no īpatnībām, kura mūs padara par cilvēkiem ir vēlme veidot sociālus tīklus un komunicēt ar citiem mums līdzīgajiem. Vienatne var būt svētība, bet var arī degradēt cilvēku. Kā jau manā vakardienas gudrajā domā izteicu:

“Vienatne ir laba tikai tad ja tā ir bijusi izvēle palikt vienam, bet ne tad, ja tas notiek piespiedu kārtā.” /StupidRu/

Kaut cik ļoti kādreiz ticēju domai, ka vienatnē ir vieglāk tikt skaidrībā ar problēmām. Tagad mans uzskats ir mainījies. Cilvēks var tikt galā ar savām problēmām viens pats, bet šādā veidā problēmas risināšana būs ilgāks process nekā, ja mēs pārkāptu pāri savam pašlepnumam un ar kādu izrunātos. Vienalga vai tas ir svešinieks, vai kāds ģimenes loceklis. Lai paceltu smagu akmeni ir vajadzīgi vairāki cilvēki un tā pat ir arī ar problēmām, jo tā lielāka, jo labāk ir tad, ja ir kāds, kurš var palīdzēt. Ja nu vienīgais šis akmens netiek celts ar traktoru.. šis traktors arī sabiedrībā dēvēts par pohujismu. Indivīdi, kuriem piemīt šī “man viss vienalga” jeb “uzlikt mīksto” spējas .. nu vienkārši sakot viņiem ir vieglāka dzīve.

Vēl joprojām neesmu izdomājusi, vai šo īpašību cilvēks var iegūt, dzīvē vairākas reizes smagi “aplaužoties”. Pagaidām liekas, ka nē. Un pagaidām vienīgais risinājums ir gaidīt, jeb kā kāds gudrs cilvēks reiz teica “laiks dziedē visas brūces”. Atbilde: LAIKS. Mēs varam tikai cerēt, ka tā nebūs mūžība.

Image

Maybe it’s easier to never say ‘goodbye’ instead of saying it forever.

Only in the agony of parting do we look into the depths of love. /George Eliot/

Advertisements

~ by eiva uz marts 30, 2012.

Viena atbilde to ““Forever Alone” syndrome.. it’s not that encouraging when experienced”

  1. 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: